Haberler » Yukarı Kırzı Köyü      
Yukarı Kırzı Köyü Eğitim ve Kültür Derneği
Yukarı Kırzı köyü

Vefat ve Düğün İptali Duyurusu

Vefat ve Düğün İptali Duyurusu

31 Ocak Pazar günü Kocaeli Darıca’da yapılacak olan Selahattin Durmuş’un oğlu Yaser Durmuş’un düğünü, kaynatasının vefatı nedeniyle yapılmayacaktır. Düğün yas dolayısıyla ileri bir tarihe ertelenmiştir. Tarih bilgisi ilerleyen günlerde sizlerle Devamını oku »

Bayburt Şehidini Uğurladı

Bayburt Şehidini Uğurladı

Bayburt Şehidini Uğurladı Şehit Ömür Erbay için Arpalı Beldesi Merkez Camii’nde  düzenlenen cenaze törenine, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Devamını oku »

Kurban Bayramına Doğru

Kurban Bayramına Doğru

Kurban bayramı telaşı ve heyecanı Dünyadaki tüm Müslüman ülkelerde olduğu gibi köyümüzde de dört bir yanı sarmış durumda. Eylülün ortası gelmesine rağmen köy uzun yıllardan sonra bu zamanlarda kalabalık. Bunun temel sebebi ise Kurban Bayramından Devamını oku »

Bayburt Grup, 90'da vuruldu!

Bayburt Grup, 90'da vuruldu!

    Hafta içinde Ziraat Türkiye kupasına Düzyurtspor karşısında ilk maçta veda eden Bayburt Grup, ligde esmeye devam ediyor.   Bugün saat 16.30'da başlayan karşılaşmada Manavgatspor karşısında 59. dakikada Ali Koçak'ın attığı golle Devamını oku »

Makaleler